Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet mobilier scolar
- Număr anunț
- DA40325019
- Autoritate contractantă
- TEATRUL NATIONAL RADU STANCA - SIBIU (CUI 4556190)
- Furnizor / câștigător
- MEBELISSIMO S.R.L. (CUI RO41213669)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.051,38 RON
- Valoare atribuită
- 2.051,38 RON
- Data publicării
- 06.05.2026 12:06
- Termen limită
- 11.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2026 08:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.051,38 RON
din 2.051,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro