Ofertă acceptată
Cumpărare directă
08) Plasa chirurgicala light hernie eventratie polipropilena 8/15 8x15cm DIPROMED ITALIA: Evolution
- Număr anunț
- DA40332807
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HUEDIN (CUI 4485618)
- Furnizor / câștigător
- HERNIAFIX SRL (CUI RO34798790)
- Cod CPV
- 33184100-4 · Implanturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650 RON
- Valoare atribuită
- 650 RON
- Data publicării
- 07.05.2026 09:41
- Termen limită
- 12.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2026 14:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
650 RON
din 650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro