Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manusi de unica folosinta din nitril nepudrate nesterile 100 bucati / cutie pret / bucata S, M, L

Număr anunț
DA40323809
Autoritate contractantă
SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.532 RON
Valoare atribuită
6.532 RON
Data publicării
06.05.2026 11:21
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.532 RON

din 6.532 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.