Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMORSA BETON SIKA LATEX 5KG

Număr anunț
DA40321381
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
ELMECO COMPANY 98 SRL (CUI RO10638520)
Cod CPV
44111800-9 · Mortar (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.717,75 RON
Valoare atribuită
1.717,75 RON
Data publicării
06.05.2026 10:00
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.717,75 RON

din 1.717,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.