Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vacutainer / Vacutainere Biochimie (dop rosu) 6 ML, Clot activator, PET, 100 buc, Serix
- Număr anunț
- DA40337235
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
- Furnizor / câștigător
- MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI RO41024228)
- Cod CPV
- 33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220 RON
- Valoare atribuită
- 220 RON
- Data publicării
- 07.05.2026 12:29
- Termen limită
- 12.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2026 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
220 RON
din 220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro