Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Role de etichete termice 50x25mm, 1500 et./rola
- Număr anunț
- DA40336661
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
- Furnizor / câștigător
- IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
- Cod CPV
- 30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36 RON
- Valoare atribuită
- 36 RON
- Data publicării
- 07.05.2026 12:07
- Termen limită
- 12.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2026 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36 RON
din 36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro