Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONERE

Număr anunț
DA40333478
Autoritate contractantă
COMUNA BAISOARA (CONSILIUL LOCAL BAISOARA JUD. CLUJ) (CUI 5562093)
Furnizor / câștigător
COPY TEAM SERVICE SRL (CUI RO10584586)
Cod CPV
30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380,17 RON
Valoare atribuită
380,17 RON
Data publicării
07.05.2026 10:07
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

380,17 RON

din 380,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.