Ofertă acceptată Cumpărare directă

DRIPTANE 5 mg/ OXYBUTYNINUM

Număr anunț
DA40333917
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
85121220-1 · Servicii de nefrologie sau neurologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,80 RON
Valoare atribuită
121,80 RON
Data publicării
07.05.2026 10:25
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,80 RON

din 121,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.