Ofertă acceptată Cumpărare directă

Creta alba scolara pentru tabla patrata 100 buc / cutie 100buc

Număr anunț
DA40327558
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
44922100-0 · Creta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.550 RON
Valoare atribuită
1.550 RON
Data publicării
06.05.2026 13:48
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.550 RON

din 1.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.