Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRANSPALET PRAMAC GS25S4 2,5T

Număr anunț
DA40336360
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42418000-9 · Utilaje de ridicare, de manipulare, de incarcare sau de descarcare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.808,28 RON
Valoare atribuită
2.808,28 RON
Data publicării
07.05.2026 11:55
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.808,28 RON

din 2.808,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.