Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHINGA ANCORAJ 50MM 8M 4000 DAN

Număr anunț
DA40334859
Autoritate contractantă
DIRECTIA INTRETINERE SI ADMINISTRARE PATRIMONIU TULCEA (CUI 14734651)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42410000-3 · Echipamente de ridicare si de manipulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,26 RON
Valoare atribuită
128,26 RON
Data publicării
07.05.2026 10:59
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,26 RON

din 128,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.