Ofertă acceptată Cumpărare directă

Teste glicemie SD Code Free si Fesi tifon 10 / 10 GREUTATE 30 gr

Număr anunț
DA40330654
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA (CUI 16054066)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
392,40 RON
Valoare atribuită
392,40 RON
Data publicării
06.05.2026 23:13
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

392,40 RON

din 392,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.