Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch TP-LINK TL-SG105E, 5 x 10/100/1000Mbps
- Număr anunț
- DA40329730
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82,63 RON
- Valoare atribuită
- 82,63 RON
- Data publicării
- 06.05.2026 15:27
- Termen limită
- 11.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2026 15:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
82,63 RON
din 82,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro