Ofertă acceptată Cumpărare directă

Waste Toner Canon WT-202, pentru 3325i, 3330i, 3525i, 3530i, 5535i, 5540i, 5550i, 5560i

Număr anunț
DA40328596
Autoritate contractantă
OFICIUL DE STAT PENTRU INVENTII SI MARCI (CUI 4266081)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.283,31 RON
Valoare atribuită
1.283,31 RON
Data publicării
06.05.2026 14:31
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.283,31 RON

din 1.283,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.