Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE COLECTARE, PRELUCRARE, MONITORIZARE, CENTRALIZARE DE DATE

Număr anunț
DA40317611
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
Furnizor / câștigător
HEGBELI MARIA-MIHAELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 44918591)
Cod CPV
72312100-6 · Servicii de pregatire de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.356,80 RON
Valoare atribuită
5.356,80 RON
Data publicării
05.05.2026 15:19
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.356,80 RON

din 5.356,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.