Ofertă acceptată Cumpărare directă

BATERIE BATERII ALCALINE DURACELL R6 AA 20 BUC BUCATI SET

Număr anunț
DA40338248
Autoritate contractantă
Politia Locala Vaslui (CUI 17090660)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46,07 RON
Valoare atribuită
46,07 RON
Data publicării
07.05.2026 13:13
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46,07 RON

din 46,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.