Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fructe

Număr anunț
DA40337804
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR. 21 (CUI 29357029)
Furnizor / câștigător
GIORGIA SI CRIS S.R.L. (CUI 15395006)
Cod CPV
03222000-3 · Fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
869,66 RON
Valoare atribuită
869,66 RON
Data publicării
07.05.2026 12:53
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 16:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

869,66 RON

din 869,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.