Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vitrina frigorifica STARCREST SBC-51WHE, 46 L, Control temperatura, Usa sticla, H 48.8 cm, Alb
- Număr anunț
- DA40329735
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- BIA SI COM SRL (CUI RO5412428)
- Cod CPV
- 42513210-0 · Vitrine frigorifice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 520,66 RON
- Valoare atribuită
- 520,66 RON
- Data publicării
- 06.05.2026 15:27
- Termen limită
- 11.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2026 17:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
520,66 RON
din 520,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro