Ofertă refuzată Cumpărare directă

SPIRONOLACTONA;ARI BLEU

Număr anunț
DA40312985
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33622300-9 · Diuretice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,50 RON
Valoare finală
252,50 RON
Data publicării
05.05.2026 11:51
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.