Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet substituenti PKU 1

Număr anunț
DA40328186
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
NUTRIGENETIX S.R.L. (CUI 46855058)
Cod CPV
33692300-0 · Produse pentru nutritie enterala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.937,50 RON
Valoare atribuită
47.937,50 RON
Data publicării
06.05.2026 14:14
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.937,50 RON

din 47.937,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.