Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet produse antiparazitare
- Număr anunț
- DA40321629
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE - U.T. 345 SIBIU (CUI 23520789)
- Furnizor / câștigător
- HELIAN OIL SRL (CUI RO3165658)
- Cod CPV
- 33691000-0 · Produse antiparazitare, insecticide si insectifuge (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.914,54 RON
- Valoare atribuită
- 17.914,54 RON
- Data publicării
- 06.05.2026 10:08
- Termen limită
- 11.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2026 10:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.914,54 RON
din 17.914,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro