Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PENTOXIFILIN TERAPIA 100 mg/5 ml Cutie cu 5 fiole din sticla incolora x 5 ml conc.
- Număr anunț
- DA40318433
- Autoritate contractantă
- Spitalul Sovata-Niraj (CUI 28605975)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,77 RON
- Valoare finală
- 100,77 RON
- Data publicării
- 05.05.2026 16:22
- Data finalizării
- 07.05.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.