Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CLEXANE 8000 UI (80MG)/0,8ML SOL INJ SPR CT*6SPR*0,8ML (ENOXAPARINUM)
- Număr anunț
- DA40316795
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.743,20 RON
- Valoare finală
- 1.743,20 RON
- Data publicării
- 05.05.2026 14:37
- Data finalizării
- 07.05.2026 09:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.