Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pneuri pentru sarcina mica si mare

Număr anunț
DA40335001
Autoritate contractantă
SALUBRIZARE SI SERVICII PUBLICE FOCSANI SA (CUI RO25616767)
Furnizor / câștigător
DINAMIC 92 DISTRIBUTION SRL (CUI 2045181)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.394,66 RON
Valoare atribuită
1.394,66 RON
Data publicării
07.05.2026 11:04
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.394,66 RON

din 1.394,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.