Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipamente de securitate CR 46539
- Număr anunț
- DA40321584
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 35121000-8 · Echipament de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 488,43 RON
- Valoare atribuită
- 488,43 RON
- Data publicării
- 06.05.2026 10:06
- Termen limită
- 11.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2026 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
488,43 RON
din 488,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro