Ofertă acceptată Cumpărare directă

SEPARATOR GAZON COUNTRY VERDE 10M H10CM

Număr anunț
DA40336915
Autoritate contractantă
SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA SRLPLOIESTI S.R.L. (CUI RO27449967)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106,02 RON
Valoare atribuită
106,02 RON
Data publicării
07.05.2026 12:16
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,02 RON

din 106,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.