Ofertă acceptată Cumpărare directă

CEFORT 1g flacon injectabil,HIDROCORTIZON ZENTIVA 19.6MG/5ML si CARBAMAZEPINA

Număr anunț
DA40330650
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA (CUI 16054066)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
509,40 RON
Valoare atribuită
509,40 RON
Data publicării
06.05.2026 22:45
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

509,40 RON

din 509,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.