Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITII APOMETRE

Număr anunț
DA34979947
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02043 Braila (CUI 4342944)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI 23207235)
Cod CPV
38550000-5 · Contoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.806,25 RON
Data publicării
06.02.2024 13:46
Data finalizării
07.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.806,25 RON