Atribuită Cumpărare directă

TERMOSTAT TRIFAZAT REGLAJ/SIGURANTA PT. BOILER ECO 750-1000LT, max.12 kW, 30A/240Vca; 20A/400Vc

Număr anunț
DA34984401
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.176,48 RON
Data publicării
06.02.2024 13:46
Data finalizării
07.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176,48 RON