Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE VEHICUL MAI 53247

Număr anunț
DA40331723
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
Furnizor / câștigător
AUROCAR 2002 SRL (CUI RO11690410)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.221,14 RON
Valoare atribuită
1.221,14 RON
Data publicării
07.05.2026 08:52
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.221,14 RON

din 1.221,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.