Ofertă acceptată Cumpărare directă

Energie electrica - DJEP Cluj

Număr anunț
DA40333618
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR CLUJ (CUI 17637157)
Furnizor / câștigător
ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI RO28909028)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.568 RON
Valoare atribuită
58.568 RON
Data publicării
07.05.2026 10:13
Termen limită
13.05.2026 17:00
Data finalizării
08.05.2026 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.568 RON

din 58.568 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.