Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACICLOVIR LAROPHARM 200 mg X 2 blist. x 10 compr.

Număr anunț
DA40328046
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33651400-2 · Antivirale pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,20 RON
Valoare atribuită
289,20 RON
Data publicării
06.05.2026 14:08
Termen limită
13.05.2026 17:00
Data finalizării
08.05.2026 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,20 RON

din 289,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.