Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Recoltor / urocultor / recipient nesteril, GRADAT 240 ml DELTALAB
- Număr anunț
- DA40346968
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA TIMISOARA (CUI 13713243)
- Furnizor / câștigător
- PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 544,50 RON
- Valoare atribuită
- 544,50 RON
- Data publicării
- 08.05.2026 11:26
- Termen limită
- 13.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2026 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
544,50 RON
din 544,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro