Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set cateter venos central antimicrobian, 3 lumene, debit ridicat, 7F x 20 cm,7F x 15 cm

Număr anunț
DA40327853
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO29589509)
Cod CPV
33141200-2 · Catetere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.100 RON
Valoare atribuită
9.100 RON
Data publicării
06.05.2026 14:00
Termen limită
13.05.2026 17:00
Data finalizării
08.05.2026 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.100 RON

din 9.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.