Ofertă acceptată Cumpărare directă

ITP Microbuz MERCEDES

Număr anunț
DA40348199
Autoritate contractantă
MANAGEMENTUL DESEURILOR SATU MARE SRL (CUI RO50279166)
Furnizor / câștigător
SEPTIMIU ITP S.R.L. (CUI 48546784)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142 RON
Valoare atribuită
142 RON
Data publicării
08.05.2026 12:19
Termen limită
13.05.2026 17:00
Data finalizării
08.05.2026 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142 RON

din 142 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.