Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere multifunctionale SI IMPRIMANTE monocrom Standard
- Număr anunț
- DA40341273
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF. PANTELIMON (CUI 4203881)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMAG CONCEPT S.R.L. (CUI 38613819)
- Cod CPV
- 66162000-3 · Servicii de custodie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.677 RON
- Valoare atribuită
- 3.677 RON
- Data publicării
- 07.05.2026 15:20
- Termen limită
- 13.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2026 11:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.677 RON
din 3.677 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro