Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet-Spirtiera din sticla 120 ml cu fitil-FMSB-SAP I.
- Număr anunț
- DA40339838
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- DOCTORUL DE DINTI SRL (CUI RO33602312)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 138,84 RON
- Valoare atribuită
- 138,84 RON
- Data publicării
- 07.05.2026 14:19
- Termen limită
- 12.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2026 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
138,84 RON
din 138,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro