Ofertă acceptată Cumpărare directă

Teaca metalică izolată, diametru 5 mm, lungime 36 cm

Număr anunț
DA40338710
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
Cod CPV
33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.481 RON
Valoare atribuită
5.481 RON
Data publicării
07.05.2026 13:33
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
08.05.2026 07:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.481 RON

din 5.481 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.