Ofertă acceptată Cumpărare directă

CIZME ALBE INDUSTIA ALIMENTARA

Număr anunț
DA40342780
Autoritate contractantă
CENTRUL DE DETENTIE BRAILA- Tichilesti (CUI 4205599)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
18815000-5 · Cizme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364 RON
Valoare atribuită
364 RON
Data publicării
08.05.2026 08:24
Termen limită
13.05.2026 17:00
Data finalizării
08.05.2026 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364 RON

din 364 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.