Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Indicatori / Teste sterilizare Bowie Dick / Teste Bowie & Dick, Tub Eppendorf 1,5 ml / Tuburi Eppend
- Număr anunț
- DA40345148
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 735 RON
- Valoare atribuită
- 735 RON
- Data publicării
- 08.05.2026 10:13
- Termen limită
- 13.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2026 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
735 RON
din 735 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro