Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale reparatii curente

Număr anunț
DA40340262
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI RO3503538)
Furnizor / câștigător
EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI RO32884258)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.797,52 RON
Valoare atribuită
9.797,52 RON
Data publicării
07.05.2026 14:35
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
08.05.2026 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.797,52 RON

din 9.797,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.