Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci menajeri negri + galbeni diferite dimensiuni

Număr anunț
DA40339525
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
Furnizor / câștigător
MIDIN PROD S.R.L. (CUI RO7148439)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.930 RON
Valoare atribuită
12.930 RON
Data publicării
07.05.2026 14:06
Termen limită
13.05.2026 17:00
Data finalizării
08.05.2026 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.930 RON

din 12.930 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.