Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent / inalbitor Turbo Destainer 23 Kg

Număr anunț
DA40344199
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
ATU14260100 ECOLAB GMBH
Cod CPV
24312200-6 · Hipocloriti si clorati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.232,80 RON
Valoare atribuită
1.232,80 RON
Data publicării
08.05.2026 09:39
Termen limită
13.05.2026 17:00
Data finalizării
08.05.2026 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.232,80 RON

din 1.232,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.