Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bridă dublă în cruce OZK-50/W pentru fixare catarge
- Număr anunț
- DA40340549
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI RO3503538)
- Furnizor / câștigător
- DIPOL CONNECT SRL (CUI RO26051890)
- Cod CPV
- 32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 272,85 RON
- Valoare atribuită
- 272,85 RON
- Data publicării
- 07.05.2026 14:47
- Termen limită
- 13.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2026 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
272,85 RON
din 272,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro