Ofertă acceptată Cumpărare directă

TOC USA PLUMBATA (MODIFICARE SI MONTAJ FOAIE DE USA DUBLA)

Număr anunț
DA40339753
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
QPOINT GRIGORAŞ S.R.L. (CUI 47809432)
Cod CPV
44221211-7 · Tocuri de usi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.870 RON
Valoare atribuită
4.870 RON
Data publicării
07.05.2026 14:16
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
07.05.2026 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.870 RON

din 4.870 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.