Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET JUDETEAN GIURGIU
- Număr anunț
- DA40330667
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
- Furnizor / câștigător
- SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI RO15995515)
- Cod CPV
- 24224000-0 · Substante colorante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 306,50 RON
- Valoare atribuită
- 306,50 RON
- Data publicării
- 07.05.2026 06:11
- Termen limită
- 12.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2026 06:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
306,50 RON
din 306,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro