Ofertă acceptată Cumpărare directă

Televizor TCL LED 50P6K, 126 cm, Smart Google TV, 4K Ultra HD

Număr anunț
DA40348316
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Nr. 1 C.F. Witting (CUI 4267257)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.157,02 RON
Valoare atribuită
1.157,02 RON
Data publicării
08.05.2026 12:24
Termen limită
13.05.2026 17:00
Data finalizării
08.05.2026 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.157,02 RON

din 1.157,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.