Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Macara Pivotanta
- Număr anunț
- DA40346822
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
- Furnizor / câștigător
- COMAREX S.R.L. (CUI RO11550484)
- Cod CPV
- 42400000-0 · Echipamente de ridicare si de manipulare si piese ale acestora (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.543,54 RON
- Valoare atribuită
- 82.543,54 RON
- Data publicării
- 08.05.2026 11:19
- Termen limită
- 13.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2026 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
82.543,54 RON
din 82.543,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro