Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie medicamente
- Număr anunț
- DA40327788
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CALARASI (CUI 7847020)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 809,55 RON
- Valoare finală
- 809,55 RON
- Data publicării
- 06.05.2026 13:58
- Data finalizării
- 08.05.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.