Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER HP NR 415-COLOR-W2031A/W2032A/W2033A;TONER HP 415A-BLACK

Număr anunț
DA40343011
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI RO11672708)
Furnizor / câștigător
D & D BIROTICA SRL (CUI RO13191433)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.920 RON
Valoare atribuită
5.920 RON
Data publicării
08.05.2026 08:39
Termen limită
13.05.2026 17:00
Data finalizării
08.05.2026 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.920 RON

din 5.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.